?> Все новости кафедры АиТ


тел.: (057) 707-64-64
                  707-60-66
                  751-18-30

e-mail: ntu.kpi.at@gmail.com
Facebook, Instagram


Щорічна конференція
Перспективи автомобілі - і тракторобудування


Час проведення: Березень

Конференція за фахом 05.22.02 - автомобілі та трактори. Зареєстрована в реєстрі ВАК УкраїниЩорічна конференція
МІКРОКАД


Час проведення: Травень

Доповіді магістрів, аспірантів і докторантів за спеціальністю 05.22.02 - автомобілі та трактори.Вісник НТУ "ХПІ" Збірник наукових праць.
Тематичний випуск Автомобиле - і тракторобудування.


Збірник випускається з 2002 р. Містить матеріали вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл з сучасних проблем автомобіле- і тракторобудування. Всього випущено 8 випусків.Вісник НТУ "ХПІ" Збірник наукових праць.
Конструювання і дослідження тракторів.


Випускається з 1968 року. Діяв до 1991 р. Статті по динаміці руху трактора з механічною і гідрооб'ємної трансмісіями, стійкості руху і керованості, навантажень в ходової частини, питань автоматизації управління режимів роботи агрегату, математичного моделювання динамічних об'єктів.Вісник НТУ "ХПІ" Збірник наукових праць.
Збірник наукових праць. Тематичний випуск "Транспортне машинобудування"


Заснований в 2001 році. Всього вийшло 8 випусків. У збірнику представлені теоретичні та практичні результати досліджень і розробок, виконаних викладачами вищої школи, аспірантами, науковими співробітниками ...
Сучасне діагностичне обладнання

Універсальний комплекс для діагностики електронних систем легкових автомобілів BOSCH FSA 740 і KTS-530. Забезпечує можливість контролю і діагностики 158 автомобільних систем для 1260 типів автомобілів.Комп'ютерні класи

Лабораторія кафедри включає два комп'ютерні класи, оснащених сучасними обчислювальними мащін, орієнтованими використання таких прикладних пакетів автомтізірованного проектування як Compas, SolidWorks, Mathcad та ін ..Лабораторія

Галузева науково-дослідна лабораторія є на сьогоднішній день як однієї з основних баз для наукових досліджень в галузі, так і унікальним наочним посібником для студентів, які вивчають пристрій, експлуатацію та технічне обслуговування автомобілів та тракторів. Велика частина лабораторних (34) і практичних робіт (18) проводиться на стендах лабораторії.


Новости


Приклади успішного працевлаштування випускників кафедри - Лимаренко Єгор Віталійович

Випускник кафедри 2013 року до спеціальності «Автомобілі та автомобільне господарство» (академічна група група ТМ-78А).
У 1998-2008 рр. навчався в Харківській гімназії №169. З самого дитинства моїм захопленням були автомобілі і все що з ними пов'язано. В 2008р поступив в НТУ "ХПІ" на кафедру Автомобілі та тракторобудування. У 2013р в закінчив ВНЗ і отримав кваліфікацію магістра група.
Під час свого навчання неодноразово проходив практику в ТОВ «АД« Соллі- Плюс », що в подальшому зіграло величезну роль при моєму виборі сфери діяльності в сервісі, оскільки вдалося детально вивчити всі процеси і їх взаємозв'язку на підприємстві. Свою професійну діяльність як майстер-приймальник марки автомобілів Volkswagen в ТОВ «АД« Соллі-Плюс »почав в 2015 р. де успішно работет по сьогоднішній день.
У 2016 році нагороджений імпортером ТОВ «Порше Україна» поїздкою до Німеччини на виробничі потужності концерну Volkswagen в Вольфсбург за один з кращих результатів CSS (Дослідження задоволеності клієнтів в продажах і післяпродажному обслуговуванні).
7 листопада 2016 року переведений на посаду «керівника сервісу» відділення SKODA в Міжнародному Автомобільному Холдингу «Соллі-плюс».

Керівник відділу сервісу Керівник відділу сервісу


На робочому місці На робочому місці


В автосалоні Соллі Плюс Skoda В автосалоні Соллі Плюс Skoda


Примеры успешного трудоустройства выпускников кафедры

Студент кафедры Евдощенко Игорь Гарриевич. Академическая группа ТМ-20бм. Специальность: Отраслевое машиностроение, Специализация: Автомобили и тракторы.
Успешно работает инженером конструктор, начальником бюро трансмиссии в Слобожанской промышленной компании - одном из крупнейших производителей сельскохозяйственных тракторов 3-4 класса серии "Слобожанец" и специальных машин на их базе, успешно выполняя задачи контроля документации, чертежей, деталей.

Евдощенко Игорь ТМ-20бм Евдощенко Игорь ТМ-20бм


Трактор ХТА-200 с пятикорпусным оборотным плугом ПО-5 Трактор ХТА-200 с пятикорпусным оборотным плугом ПО-5


Трактор ХТА-200 с дисковым лющильником СН-8 Трактор ХТА-200 с дисковым лющильником СН-8


Траншейный цепной экскаватор ЭТЦ-200 Траншейный цепной экскаватор ЭТЦ-200


Маневреный мотовоз ММТ-3 Маневреный мотовоз ММТ-3


Трудоустройство студентов старших курсов

В ходе ознакомления с производственной базой потенциальных работодателей для студентов старших курсов (группы ТМ72м и ТМ72с) было организовано посещение автосервисной станции ООО "Бавария моторс".
Студентам имели возможность ознакомится с технологическим процессом фирменного обслуживания и компоновкой ремонтной зоны. Принять участие в процессе выполнения заказ-наряда от приемки автомобиля до выдачи клиенту, а главное - лично побеседовать с потенциальным работодателем.
Экскурсию проводил штатный сотрудник ООО "Бавария моторс" Дмитрий Мамай, он же выпускник кафедры "Автомобиле- и тракторостроения" и старший преподаватель Крюкова Татьяна Александровна.

Студенты старших курсов на ООО Студенты старших курсов на ООО "Бавария моторс" 2017


Студенты старших курсов на ООО Студенты старших курсов на ООО "Бавария моторс" 2017


Студенты старших курсов на ООО Студенты старших курсов на ООО "Бавария моторс" 2017


Студенты старших курсов на ООО Студенты старших курсов на ООО "Бавария моторс" 2017


Екскурсія до потенційного роботодавця ПАТ «Харків-Авто»

09.09.2016 на запрошення генерального директора ПАТ «Харків-Авто» Семірня Сергій Васильович студенти 4-5 курсу денного навчання відвідали приміщення автосалону Mercedes, Jeep, Kia, Opel, Cherry та інші за адресою с.м.т. Пісочин, вул. Крупської, 15.

Сергій Васильович, будучи керівником найбільшого регіонального автомобільного центру країни, особисто провів екскурсію по ділянках передпродажної підготовки, сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування, ділянкам відновного ремонту. За результатами такої зустрічі троє студентів старших курсів виявили бажання працювати на постійній основі.

ПАТ «Харків-Авто» на протязі останніх 3-х років є постійна база практики кафедри «Автомобіле- і тракторобудування», а в цьому році Сергію Васильовичу запропоновано бути керівником ДЕК по захисту бакалаврських дипломів.Випускники кафедри в рядах патрульної поліції

12 листопада в НТУ "ХПІ" пройшов захід «Безпека автомобільного руху». У його рамках відбулася зустріч інспекторів Харківської нової патрульної поліції з викладачами, співробітниками і студентами університету - власниками автотранспорту. Серед інспекторів нової патрульної поліції - випускник кафедри - Церковний Євген.

Видатному випускнику Кафедри АІТ

Лебедєв Анатолій Тихонович закінчив з відзнакою Харківський політехнічний інститут в 1958 р за фахом «Колісні та гусеничні машини» і в 1964 р. аспірантуру при кафедрі «Трактори і автомобілі» ХПІ. Після закінчення інституту працював за фахом майстром, начальником технологічного відділу цеху, потім - науковцем, директором Східного відділення УкрНДІ механізації та електрифікації сільського господарства.


Лебедєв А.Т. є науковим редактором збірника наукових праць «Тракторна енергетика в рослинництві», включеному ВАК України до переліку фахових видань для публікації результатів дисертаційних робіт.

Лебедєв А.Т. - Відомий вчений в області тракторної енергетики, експлуатаційної технологічності мобільної сільськогосподарської техніки. Їм вирішені завдання динаміки тракторних агрегатів при змінних параметрах стану, оптимальних режимів роботи трактора з безступінчатим трансмісією, оцінці навантажувальних режимів елементів трактора тягово-енергетичної концепції. Основні наукові результати в даному напрямку включені в державні програми виробництва тракторів.  Лебедєв А.Т. має державні нагороди: почесне звання Заслужений діяч науки і техніки України (1991 р), відмінник освіти і науки I і II ступенів (2001, 2002 рр.), «Знак пошани» Міністерства АПК України (2003 рік), «Відмінник технічної служби України »(2005 р),« Відмінник освіти України »(2005 р), почесний знак« за заслуги »(2007 г.), Диплом за особливі досягнення в області науки (Іменна стипендія Д.Н. Соколовського) від голови Харківської обласної державної адміністрації (2007), Почесний Знак Харківської обласної ради «Слобожанська слава» (2009 р), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2010 р), включений до книги Пошани «Еліта держави - видатні випускники Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут.» Видано 23 монографії, понад 6 навчальних посібників автором і співавтором яких є Лебедєв А.Т., а з 1988 р - 8 випусків збірника наукових праць «Тракторна енергетика в рослинництві».

Результати роботи наукової школи проф. А.Т. Лебедєва:


Працевлаштування випускників кафедри - "Українська промислова енергетична компанія"

Випускники кафедри АІТ (1999-2001) після проходження виробничої практики успішно працюють в складі одного з небагатьох в Україні конструкторських відділів, що займаються розробкою високотехнологічної продукції машинобудівного характеру в складі "Української промислової енергетичної компанії" (УПЕК):

- Головний конструктор Українського конструкторського бюро транс і шасі Гриненко Олексій Анатолійович (ТМ-25б, 2001 р.в.)

- Орламенко О.В. (ТМ-23б, 1999 р.в.)
Переможець конкурсу «Золотий проект УПЕК» 2009 за спільний проект «Коротка дискова борона-лущильник ДЛ-2,5»;
Переможець конкурсу «Золотий проект УПЕК» 2011 співавтор проекту «Агрегат ґрунтообробний ДЛМ-8»
Переможець конкурсу «Золотий проект УПЕК» 2012 співавтор проекту «Б-40. Балансирная ходова система сільськогосподарського бункера-перевантажувача об'ємом 40 м куб. »

- Слободянюк А.П. (ТМ-27а, 1999 р.в.)
Переможець конкурсу «Золотий проект УПЕК» 2009 за спільний проект «Коротка дискова борона-лущильник ДЛ-2,5»

- Смородінов С. М. (ТМ-24б, 2000 р.в.) - Кращий молодий конструктор 2011р за підсумками традиційного Чемпіонату професіоналів УПЕК, автор проекту «Культиватор передпосівної обробки»

- Бучко І. Г. (ТМ-24а, 2000 р.в.)
Лаура конкурсу «Кращий молодий конструктор УПЕК» 2012

- Панченко М. А. (ТМ-24а, 2000 р.в.)


Гриненко Олексій Анатолійович Гриненко Олексій Анатолійович


Випускники кафедри АІТ (1999-2001) Випускники кафедри АІТ (1999-2001)


Ювілей кафедри

80-років з дня заснування.

Головна          :            Історія кафедри          :            Освіта          :            Наука          :            Техніка          :            Кадровий склад

Ukr, Rus